СТРІЧКА НОВИН
 • 05.02.2013
  Визначився склад збірної України на ХІ Європейський юнацький олімпійський зимовий фестиваль

  Став відомий остаточний склад української збірної, яка візьме участь у ХІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що 17 лютого стартує в Брашові (Румунія).

  Для фігуристів відбірковим етапом став національний юніорський чемпіонат, а гірськолижники та сноубордисти отримували путівку на ці змагання згідно з міжнародним рейтингом.

  На гірськолижний схил Брашова вийдуть Ольга Книш, Ігор Гам, Владислав Некрутенко та учасниця І зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2012 Анастасія Горбунова, яка зараз змагається на дорослому чемпіонаті світу.

  До складу команди сноубордистів увійшли Євген Гулія, Григорій Лопушняк, Владислав Кашпур, Олександра Мальована та Тетяна Копчак.

  Серед представників фігурного катання змагатимуться Марія Гаврилова та Ярослав Паніот, який виборов "срібло" на І Юнацьких Олімпійських іграх-2012 в Інсбруку (Австрія).

  На ХІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі розігруватимуть комплекти нагород у восьми видах спорту: гірські лижі, біатлон, лижні перегони, стрибки на лижах із трампліна, сноубординг, фігурне катання (одиночники), хокей і шорт-трек.

  33 юних олімпійці України будуть змагатися в усіх видах програми, крім хокею.

  За інформацією НОК України